Gyvūnų istorijos

Gyvūnų istorijos

Kviečiame susipažinti su neįtikėtinų siužeto posūkių kupinomis, už širdies griebiančiomis ir sėkmės stebuklu pasibaigusiomis augintinių istorijomis.

Denio stebuklas: šuniukas, kuris nebegalėjo šlapintis

Šių metų pradžioje Pekino mišrūnui Deniui suėjo keturiolika metų, tačiau šio garbingo amžiaus jis galėjo ir nebesulaukti, jei ne mylinčių šeimininkų rūpestis ir Jakovo klinikos gydytojų profesionalumas bei netikėti problemos sprendimai.

 • Vieną dieną Denis tapo apatiškas, nenorėjo keltis iš guolio, atsisakė maisto ir negalėjo pasišlapinti.
 • Jakovo klinikoje Denį priėmė gydytoja Inga Alaburdaitė. Šuniukui nedelsiant buvo atlikti tyrimai, o tarp jų ir rentgenas.
 • To dar nebuvome matę: šlapimo pūslė ir visas šlapimkanalis buvo pilni akmenų.

Toro stebuklas: kai diagnozė – vėžys, nereiškia liūdnos pabaigos

Manto ir Romenos šeimoje labai svarbią vietą užima jų augintinis – rainis išdidžiu vardu Toras. Torą visai mažytį šeimininkai rado kačių prieglaudoje, tiksliau Toras pats išsirinko sau šeimininkus, pirmas iš visų gyventojų atbėgęs jiems tiesiai į glėbį. Deja, bet laimingą katinišką Toro gyvenimą sudrumstė netikėtai užpuolusi liga, apie kurią niekas iš pradžių net neįtarė.

 • Torui buvo suėję vos vieneri metai, kai jis pradėjo stipriai kasytis. Katinas taip pat su kiekviena diena darėsi vis vangesnis, nebenorėjo žaisti, jautėsi, kad vis diena silpsta.
 • Šeimininkai kreipėsi į kliniką ir paaiškėjo, kad kraujo tyrimai tokie blogi, kad gydytojai nusistebėjo, kaip augintinis dar gyvas.
 • Šeimininkai socialiniuose tinkluose, kačių grupėse ėmėsi ieškoti patarimų. Atsiliepė vienos prieglaudos vadovė, kuri rekomendavo kreiptis į Jakovo klinikos gydytoją Laimą Žiukę.

Trojos stebuklas – kalytė, kurią išgelbėjo gydytojai ir donorai

Faustos šeimoje augančią amerikiečių stafordšyro terjerų veislės kalytę Troją namiškiai dažnai vadindavo „Ridikėliu“ – visus savo vienuolika gyvenimo metų šuo buvo sveikas kaip ridikas. Troja gyveno aktyvų gyvenimą – visur lydėdavo savo šeimos narius, daug vaikščiojo, lankė plaukimo baseiną. Kol vieną dieną atvykus paplaukioti, Troja išlipo iš automobilio ir labai gausiai apsivėmė krauju.

 • Troja visad buvo sveika ir gyveno aktyvų gyvenimą – visur lydėdavo savo šeimos narius, daug vaikščiojo, lankė plaukimo baseiną. Vieną dieną Troja išlipo iš automobilio ir gausiai apsivėmė krauju.
 • Klinikos, kurioje gydėsi Troja, gydytojai pasakė, kad niekuo negali padėti ir vienintelė išeitis Troją užmigdyti. Bet šeimininkė nenorėjo paleisti Trojos ir paskutinę minutę viena gydytoja pasiūlė pabandyti nuvažiuoti į Jakovo kliniką.
 • Po intensyvaus gydymo Troja visiškai pasveiko ir kartu su šeimininkais džiugiai atšventė savo dvyliktą gimtadienį.

Bučkio stebuklas – sudraskytas šunelis gavęs antrą gyvenimą

Susipažinkite su Bučkiu, 3 metų Rusų žaisliuku, kuris savo vardą gavo todėl, kad labai mėgsta visus bučiuoti. Bučkis išties myli visus – ir žmones, ir gyvūnus, ir gyvenimą, kurio vieną rugsėjo dieną vos neprarado.

 • Bučkis ramiai vaikštinėjo savo namo kieme, kol staiga šeimininkė išgirdo širdį veriantį klyksmą – šunelis atsidūrė Japonų akitos nasruose.
 • Natalija su sudraskytu šuniuku nuvyko į veterinarijos kliniką, kurioje gydytojas pamatęs Bučkio sužalojimus kuo skubiau juos nukreipė į Jakovo veterinarijos kliniką.
 • Bučkio atveju labai padėjo greita šeimininkės reakcija ir darnus gydytojų komandos darbas.

Grufo stebuklas. Šuniukas, kuris nenorėjo mirti

Tokios istorijos kaip Grufo, išties priverčia patikėti stebuklais. Stebuklais, kuriuos sukelia gydytojų profesionalumas, mylintys ir savo laiko bei jėgų negailintys šeimininkai ir begalinis pačio gyvūno noras gyventi. Mažasis cvergšnauceris Grufas savo gyvenimą pradėjo kovodamas su mirtimi, kuri jį taikėsi pasiglemžti net kelis kartus.

 • Šeimininkė keturkojui vardą davė pagal pasaką, kurią dažnai skaitydavo vaikams – Grufas toje pasakoje stiprus ir atkaklus herojus.
 • Grufas savo gyvenimą pradėjo kovodamas su mirtimi, kuri jį taikėsi pasiglemžti net kelis kartus.
 • Jakovo klinikoje Grufu nuo pat pradžių rūpinosi ir jį gydė daktarė Laima Žiukė.

Gralio stebuklas – keturiolikmetis šuo, kuriam tuštinantis nebeskauda

Susipažinkite su Graliu, geriausiu Rytės draugu. Rytė Gralį namo parsinešė kai jai pačiai buvo vos šešiolika metų. Susižavėjusi Veimaro paukštšunių veisle ilgai ieškojo išsvajoto šuniuko, o jį radusi nuoširdžiai juo rūpinosi. Rytė suaugo, kartu su ja suaugo ir labai garbingą amžių pasiekė ir Gralis. Retas kuris šios veislės šuo išgyvena iki 14 metų, o būtent keturioliktą gimtadienį šį birželį ir atšventė Gralis.

 • Viskas prasidėjo nuo to, kad šeimininkė pastebėjo, jog Gralis kažkaip kitaip tupiasi tuštintis.
 • Nuvykus į kliniką paaiškėjo, kad šunį kamuoja paraanalinių liaukų uždegimas ir atvejis išties sunkus.
 • Rytė Viliui ir visai Jakovo klinikos komandai yra labai dėkinga už Gralio priežiūrą visas tris sunkias jai savaites.

Ponios stebuklas – kai gyvenimas be dantų tampa daug geresnis nei su jais

Lauritos namuose gyvena ne vienas gyvūnas, tarp visų keturkojų šeimos narių čia galima sutikti ir vos kilogramą sveriančią toiterjerų kalytę su labai rimtu vardu – Ponia. Ponia, aišku, yra tikra namų ponia – reikli, mėgstanti gauti viską, ką tik nori, ir net paauklėti kartu gyvenusį šveicarų aviganį. Ponios šeimininkė juokiasi, kad ji užaugo miegodama aviganio ausyje ir tikriausiai pati tiki, kad yra labai didelis šuo.

 • Ponia augo visiškai sveika, kol sulaukusi aštuonerių metų vieną vakarą bevakarieniaudama tiesiog ėmė ir išspjovė savo krūminį dantį.
 • Pamačius Ponios dantų būklę gydytoja buvo šokiruota.
 • Ponia po narkozės nubudo neturėdama nei vieno danties, tačiau galiausiai nebejusdama skausmo. Šeimininkė džiaugiasi, kad po operacijos šuniukas lyg atjaunėjo, pradėjo žaisti.

Duonytės stebuklas. Šuniukas prisikėlęs iš numirusių

Jakovo klinikos gydytojams svarbi kiekvieno gyvūno gyvybė – nuo pačių vyriausių iki vos kelias dienas skaičiuojančių pacientų. Tuo netruko įsitikinti ir vilnietė Margarita, kuri iki šiol yra dėkinga gydytojui už padarytą stebuklą.

 • Kalytė Zarija sėkmingai pastojo, bet jos nėštumas buvo labai sunkus.
 • Jei ne gydytojo Konstantino priežiūra, Zarija nebūtų turėjusi nei vieno šuniuko. Viskas buvo labai komplikuota, prieš pat gimdymą trys šuniukai mirė dar būdami gimdoje.
 • Po cezario pjūvio operacijos pasaulį išvydo dvi nuostabios haskės Zarijos dukrytės.

Pupos stebuklas: Reta liga ir pusė metų tyrimų bei adatų

Penkerių metų jorkšyro terjerė Pupa labiausiai mėgsta ilgus pasivaikščiojimus su šeimininke ir sodyboje medžioti peles bei varles. „Nors dauguma mano, kad Jorkšyrai – pagalviniai šunys, mūsų Pupa aktyvi ir dažnai mes su ja nueiname po penkis kilometrus.“ – džiaugiasi šeimininkė Veslava. Tačiau jei ne šeimininkės užsispyrimas ir Jakovo klinikos gydytojų profesionalumas – Pupa jau būtų „amžinosios medžioklės“ plotuose.

 • Pupa į Jakovo kliniką atvyko labai prastos būklės: viduriavo, duso, nevalgė, buvo išsivysčiusi mažakraujystė.
 • Atlikus visus tyrimus Pupai buvo nustatytas baltymų netekimo sindromas.
 • Laukė ilgas ir sunkus gydymas, tad Jakovo klinika tapo Pupos ir jos šeimininkės antrais namais.

Lotos stebuklas – kalytė, kurios nepalaužė net dvi sunkios ligos

Belgų aviganio mišrūnė Lota išties ypatingas šuo. Šuo, kuris sakytum turi 9 gyvenimus, nors Lota tikrai ne katė. Lota – kovotoja jau nuo pirmų savo gyvenimo dienų. Visai mažytę Lotą ir jos sesutes bei broliuką gruodžio mėnesį, spaudžiant begaliniam šalčiui dėžėje prie Klaipėdos santuokų rūmų paliko kažkoks „geras“ žmogus. Kitą rytą moteris radusi suledėjusius šuniukus nuvežė juos į prieglaudą. Lota išgyveno. Netrukus toje prieglaudoje kilo didelis gaisras, Lota išgyveno ir jį. Patyrusi ir šalto, ir karšto tiesiogine šių žodžių prasme, Lota galiausiai pateko į savo šeimą, šeimą, kurioje ją vadina vaiku ir besąlygiškai myli. Lotą į savo namus priglaudė Julijos šeima.

 • Lotai diagnozuotas ūmus gimdos uždegimas, tad teko nedelsiant operuoti.
 • Bėda po vieną nevaikšto – po kurio laiko Lotai nustatyta žaibinė babeziozės forma.
 • Lotos šeimininkė dėkinga klinikos personalui už net du kartus išgelbėtą augintinę.
Jakovo

Sėkmės stebuklai Jakovo klinikoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Jakovo veterinarijos centras
Platus paslaugų spektras
Platus paslaugų spektras

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog