Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų klinikos klientai dažnai turi pačių įvairiausių klausimų, į kuriuos atsakėme vienoje vietoje.

Kaip dažnai šunį reikia atvesti pas veterinarą?

Pas veterinarą rekomenduojama apsilankyti bent kartą per metus profilaktinei apžiūrai, taip pat nusprendus atlikti vakcinaciją arba kastraciją/sterilizaciją.

Kokių priemonių imtis, kad šuo būtų apsaugotas nuo parazitų?

Norėdami apsaugoti savo šunį nuo parazitų, rūpinkitės savo augintinio kailiu, naudokite prevencines priemones nuo blusų ir erkių. Taip pat atvykite pas veterinarą profilaktinei apžiūrai dėl kirminų kontrolės, nepamirškite valyti šuns poilsio vietos.

Kokia turėtų būti šuns kasdienė higiena?

Reguliariai valykite savo šuns kailį, pasirūpinkite dantų higiena, užtikrinkite akių ir ausų švarą. Atkreipkite dėmesį į gyvūno nagų ilgį, letenų švarą ir pan.

Kaip maitinti šunį?

Svarbu, kad Jūsų šuo maitintųsi reguliariai tinkamomis porcijomis bei gautų visas reikiamas medžiagas savo organizmui, nepamirškite ir vandens. Kitas reikiamas rekomendacijas gali pateikti veterinaras konsultacijos metu.

Ką daryti, jeigu šuo sunegalavo?

Jeigu pastebėjote, kad šuo pradėjo prasčiau jaustis, kreipkitės į veterinarijos kliniką. Laukdami vizito, pasistenkite nuraminti gyvūną, suteikite jam saugumą ir šilumą.

Kaip dažnai katę reikia atvesti pas veterinarą?

Pas veterinarą rekomenduojama lankytis bent kartą per metus profilaktinei apžiūrai, taip pat nusprendus atlikti vakcinaciją arba kastraciją/sterilizaciją.

Kaip žinoti, ar katė jaučiasi gerai, ar negaluoja?

Dažniausiai katės nėra linkusios parodyti, kaip iš tikrųjų jaučiasi. Dėl to atkreipkite dėmesį į savo gyvūno apetitą, vandens suvartojimą, aktyvumą, kailio ir odos būklę, tuštinimąsi. Jeigu pastebėjote, kad katė elgiasi kitaip nei įprastai, gali būti, kad ji kažkuo serga.

Kokia rekomenduojama katės mityba?

Maitinkite katę reguliariai, pasirūpinkite, kad porcijos būtų tinkamo dydžio ir kad gyvūnas gautų visas reikiamas medžiagas savo organizmui, taip pat neužmirškite vandens, venkite žmogaus maisto. Visas kitas rekomendacijas gali pateikti veterinaras.

Kaip apsaugoti katę nuo parazitų?

Naudokite prevencines priemones, apsaugančias katę nuo blusų, erkių ar kirminų. Užtikrinkite gyvūno kailio ir vietos, kurioje jis miega, švarą. Taip pat reguliariai lankykitės pas veterinarą.

Koks rekomenduojamas katės fizinis aktyvumas?

Kačių fizinis aktyvumas priklauso nuo jų amžiaus, todėl svarbu suteikti tam visas galimybes. Pasirūpinkite, kad gyvūnas galėtų pasivaikščioti, pabėgioti, kur nors laipioti, kur drąskytis ir pan. Fiziniam aktyvumui gali padėti ir įvairūs žaislai: kamuoliukai, kilimėliai, lazdelės su plunksnomis ir kt.

Specialistų komanda

Kiekvienas veterinarijos gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog