Apie veterinarijos kliniką

Apie veterinarijos kliniką

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Jakovo veterinarijos klinika – tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, teikianti šunų ir kačių gydymo paslaugas. Klinika dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais – iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų augintiniu.

Apie Jakovo veterinarijos kliniką

  • Tai pirmoji privati veterinarijos klinika Vilniaus mieste, savo darbą pradėjusi dar 1991 metais. Nuo 1995 metų veterinarijos klinikos gydytojai ėmė dirbti specializacijos principu, kuris suteikė galimybę kelti gydytojų kvalifikaciją. Kiekvienas veterinaras yra geriausias savo srities specialistas, turintis ilgametę darbo patirtį.
  • Klinikoje atliekamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga, todėl veterinarijos specialistai gali greitai ir tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę.
  • Jau daugelį metų Jakovo veterinarijos klinikoje dirba patyrusi laboratorijos gydytoja, kuri atlieka įvairius tyrimus: bendrą kraujo tyrimą, atskirų jo parametrų analizę, biocheminius kraujo tyrimus, kaprologinį (išmatų) tyrimą, šlapimo tyrimus, chlamidiozės ir kitus tyrimus. Darbo metu naudojama profesionali laboratorinė įranga.

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kuriose dirbantys specialistai išspręs visas Jūsų augintinio problemas.

  • Jakovo veterinarijos klinikoje jau daugiau nei dešimt metų dirba patyręs okulistas, atliekantis visus su akių ligomis susijusius tyrimus, teikiantis akių ligų gydymo paslaugas ir atliekantis chirurgines akių operacijas.
  • Veterinarijos klinikoje dirba keli traumatologijos specialistai, čia yra puiki rentgeno diagnostikos, echoskopijos įranga.
  • Jakovo veterinarijos klinika – vienintelė veterinarijos gydykla Vilniuje, kurioje atliekama klubo ir alkūnės sąnarių displazijos ekspertizė, reikalinga didelių veislių šunų veisimui ir turinti diagnostinę reikšmę kai kurių sutrikusio vystymosi sukeltų ligų nustatymui.

  • Veterinarijos klinikoje teikiamos konsultacijos ir tvarkomi visi dokumentai, kurių reikia norint išvykti su šuniu ar kate į užsienį. Augintiniui greitai ir neskausmingai įvedamas mikročipas, dedami visi reikalingi antspaudai, konsultuojama visais su išvykimu susijusiais klausimais ir atskirų šalių keliamais reikalavimais.
  • Nemažą dalį mūsų veterinarijos klinikos pacientų sudaro vyresnio amžiaus šunys ir katės, todėl dažna tokių gyvūnų problema yra širdies ligos. Klinikoje galima atlikti elektrokardiogramą, čia dirba daktarė kardiologė, todėl mes galime padėti Jūsų gyvūnui.
Kiek laiko trunka vizitas klinikoje?

Kiekvienas gyvūnas yra skirtingas, todėl vizito trukmė priklauso nuo procedūros tipo ir paciento sveikatos būklės.

Ką reikia su savimi turėti prieš atvykstant į kliniką?

Prieš atvykdami į kliniką, turėkite su savimi visus reikiamus dokumentus ir surinktus duomenis, įrodančius Jūsų gyvūno sveikatos būklę ir istoriją, atliktus tyrimus.

Ką daryti, jeigu gyvūnas yra agresyvus?

Jeigu jaučiate, kad Jūsų gyvūnas yra agresyvus, kreipkitės į veterinarijos kliniką.

Specialistų komanda

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Jakovo

Sėkmės stebuklai Jakovo klinikoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog