Apie veterinarijos centrą

Apie veterinarijos centrą

Kiekvienas veterinarijos gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Jakovo veterinarijos centras – tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, teikianti šunų ir kačių gydymo paslaugas. Klinika dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais – iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų augintiniu.

Apie Jakovo veterinarijos centrą

  • tai pirmoji privati veterinarijos klinika Vilniaus mieste, savo darbą pradėjusi dar 1991 metais. Nuo 1995 metų veterinarijos klinikos gydytojai ėmė dirbti specializacijos principu, kuris suteikė galimybę kelti gydytojų kvalifikaciją. Kiekvienas veterinaras yra geriausias savo srities specialistas, turintis ilgametę darbo patirtį.
  • Klinikoje atliekamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgeno diagnostikos aparatais, kompiuteriniu tomografu, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimų analizatoriais ir kt.), todėl veterinarijos specialistai gali greitai ir tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę.
  • Jau daugelį metų Jakovo veterinarijos centre dirba patyrusi laboratorijos gydytoja, kuri atlieka įvairius tyrimus: bendrą kraujo tyrimą, atskirų jo parametrų analizę, biocheminius kraujo tyrimus, kaprologinį (išmatų) tyrimą, šlapimo tyrimus, chlamidiozės ir kitus tyrimus. Darbo metu naudojama profesionali laboratorinė įranga.

Kiekvienas veterinarijos gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kuriose dirbantys specialistai išspręs visas Jūsų augintinio problemas.

  • Jakovo veterinarijos centre jau daugiau nei dešimt metų dirba patyręs okulistas, atliekantis visus su akių ligomis susijusius tyrimus, teikiantis akių ligų gydymo paslaugas ir atliekantis chirurgines akių operacijas.
  • Veterinarijos centre dirba keli traumatologijos specialistai, čia yra puiki rentgeno diagnostikos įranga, padedanti nustatyti tikslią diagnozę ir įvairių traumų pobūdį, t. y., leidžianti efektyviai spręsti problemas. Veterinarijos centre tyrimai atliekami pažangiu naujovišku echoskopu, nesuteikiant jokio skausmo ir nepadarant žalos Jūsų augintinio sveikatai. Sudėtingų operacijų metu gali būti taikoma inhaliacinė narkozė, kuri yra saugesnė Jūsų gyvūnui.
  • Jakovo veterinarijos centras – vienintelė veterinarijos gydykla Vilniuje, kurioje atliekama klubo ir alkūnės sąnarių displazijos ekspertizė, reikalinga didelių veislių šunų veisimui ir turinti diagnostinę reikšmę kai kurių sutrikusio vystymosi sukeltų ligų nustatymui. Klubo ir alkūnės sąnarių displazijos laipsnį ir įvertinimą suteikia licencijuotas, pagal FCI (Tarptautinės kinologų federacijos) taisykles pripažintas veterinarijos gydytojas ekspertas, klinikos vadovas doc. dr. Jakov Šengaut.

  • Veterinarijos klinikoje teikiamos konsultacijos ir tvarkomi visi dokumentai, kurių reikia norint išvykti su šuniu ar kate į užsienį. Augintiniui greitai ir neskausmingai įvedama speciali mikroschema – mikročipas – su konkrečiai schemai priskiriamu numeriu, pagal kurį išduodamas Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasas, dedami visi reikalingi antspaudai, konsultuojama visais su išvykimu susijusiais klausimais ir atskirų šalių keliamais reikalavimais. Jei reikia, gydytojas veterinaras atlieka kraujo paėmimo procedūrą siuntimui į Nacionalinę laboratoriją pasiutligės neutralizuojančio antikūno kraujo tyrimui atlikti. Prašome šiai procedūrai laiką suderinti iš anksto.
  • Nemažą dalį mūsų veterinarijos klinikos pacientų sudaro vyresnio amžiaus šunys ir katės, todėl dažna tokių gyvūnų problema yra širdies ligos. Klinikoje galima atlikti elektrokardiogramą, čia dirba daktarė kardiologė, todėl mes galime padėti Jūsų gyvūnui.

Veterinarijos gydykloje atliekamos įvairaus pobūdžio chirurginės operacijos, atliekamas dantų apnašų valymas naudojant ultragarso aparatą. Jakovo veterinarijos centre dirba kvalifikuoti vidaus ligų specialistai, odos ligų gydytoja, greitu laiku planuojama įrengti modernų stacionarą sunkiai sergantiems ligoniams, pacientams po operacijų ir tiems, kurių šeimininkai neturi sąlygų prižiūrėti sveikstančio gyvūno namuose.

Studijuodami veterinarijos gydytojo specialybę, Jakovo veterinarijos centre praktiką atliko veterinarijos gydytojai, kurie šiuo metu vadovauja ir dirba privačiose Vilniaus gydyklose – tai veterinarijos gydytojai: Laura Udraitė (Karoliniškių veterinarijos klinikos vadovė), Dalius Liutkus (Žvėryno veterinarijos klinikos vadovas), Mindaugas Rimkevičius (Filaretų veterinarijos gydyklos vadovas), Indrė Kievišaitė (Pašilaičių veterinarijos klinikos vadovė), Efimas Libmanas (Naujosios Vilnios veterinarijos gydyklos-vaistinės vadovas). Čia dirbo ir savo praktiką pradėjo veterinarijos gydytojai Eleonora Stulginskienė, Rita Žilinskienė, Edmundas Montvila ir kt. Jakovo veterinarijos centre baigiamąsias praktikas nuolat atlieka Lietuvos veterinarijos akademijos paskutinių kursų studentai, Buivydiškių kolegijos studentai, netgi studentai iš kaimyninių šalių veterinarijos universitetinių mokyklų – Rygos agrarinio universiteto Veterinarijos fakulteto, Vitebsko veterinarijos instituto ir kt.

Skubi pagalba ir konsultuojantis veterinaras

Jakovo veterinarijos centro darbo laikas yra pakankamai ilgas, todėl dažnai skubiais atvejais padedame sužeistam, apkandžiotam, mašinos partrenktam gyvūnui. Jei įvyko nelaimė, prašome kiek įmanoma anksčiau paskambinti ir perspėti klinikos personalą, kad būtų galima operatyviai ir tinkamai pasiruošti skubios veterinarinės pagalbos suteikimui. Ypatingai sunkiais atvejais, kuomet negalime padėti arba šeimininkams pageidaujant, atliekame gyvūno eutanaziją.

Veterinarijos vaistinė ir kirpykla

Patyrę specialistai konsultuoja šunų ir kačių auginimo, mitybos ir priežiūros klausimais, Jūsų augintiniui parenkamas tinkamas pašaras ar maisto papildai, veterinarinės gydomosios dietos. Čia pat esanti veterinarijos vaistinė prekiauja firmų „Hill’s“, „Nutra Nuggets“, „Specific“, „Virbac“, „Royal Canin“ superpremium klasės pašarais ir veterinarinėmis dietomis, skirtomis šunims ir katėms. Čia galite rasti profilaktinių priemonių išorinių ir vidinių parazitų profilaktikai bei priemonių, skirtų Jūsų augintinio priežiūrai.

Mūsų veterinarijos centre veikia kačių kirpykla – norint pasinaudoti jos paslaugomis, reikia paskambinti į kliniką ir užsirašyti iš anksto Jums patogiu laiku.

Registracija ir priėmimas

Siekdami dirbti planingai ir sutaupyti mūsų pacientų šeimininkų laiką, prašome prieš atvykstant į veterinarijos centrą paskambinti telefonu (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048. Registratūros darbuotojai paskirs Jums tinkamiausią laiką. Atsižvelgiant į problemą, Jūsų augintinį apžiūrės atitinkamos specializacijos veterinaras. Jei tai neatidėliotinas atvejis (kraujavimas, dusimas, kai gyvybei gresia pavojus), skambinti nereikia – tiesiog imkite ir atvažiuokite. Taip pat išankstinė registracija nėra reikalinga, jei Jūsų vizito tikslas yra profilaktinė vakcinacija ar vaistų nuo kirminų sudavimo procedūra, jei norite gyvūną pasverti ar nukarpyti augintiniui nagus.

Jakovo veterinarijos centrą rasti nesudėtinga – klinika įsikūrusi Vilniuje, šalia Vingio parko, tarp Geležinio Vilko g. ir Savanorių pr. Orientuotis padės šiose gatvėse esančios nukreipiančios nuorodos.

Kiek laiko trunka vizitas klinikoje?

Kiekvienas gyvūnas yra skirtingas, todėl vizito trukmė priklauso nuo procedūros tipo ir paciento sveikatos būklės.

Ką reikia su savimi turėti prieš atvykstant į kliniką?

Prieš atvykdami į kliniką, turėkite su savimi visus reikiamus dokumentus ir surinktus duomenis, įrodančius Jūsų gyvūno sveikatos būklę ir istoriją, atliktus tyrimus.

Ką daryti, jeigu gyvūnas yra agresyvus?

Jeigu jaučiate, kad Jūsų gyvūnas yra agresyvus, kreipkitės į veterinarijos kliniką.

Specialistų komanda

Kiekvienas veterinarijos gydytojas dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Jakovo

Visos veterinarinės paslaugos po vienu stogu

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog