Gyvūnų draudimas

Gyvūnų draudimas

Niekas iš mūsų nesame apsaugoti nuo įvairių nelaimingų atsitikimų – gyvūnai taip pat. Apsaugokite savo mažuosius šeimos narius nuo pavojų ir pasinaudokite draudimu.

Tam tikrus dalykus kartais yra sunku prognozuoti, todėl nenumatytiems gyvenimo įvykiams svarbu pasiruošti iš anksto. Pasirinkdami apdrausti savo šunį arba katę būsite apsaugoti nuo finansinių nuostolių, susijusių su gyvūno sveikata ar kitais galimais įvykiais. 

Kuo gyvūnų draudimas yra naudingas?

Kuo gyvūnų draudimas yra naudingas?
  • Veterinarinės paslaugos. Kai kurios veterinarinės paslaugos yra ypač brangios, jeigu prireikia skubaus ir sudėtingo gydymo. Todėl gyvūnų draudimas gali padengti dalį arba netgi visas išlaidas.
  • Nelaimingi atsitikimai. Kai kuriems gyvenimo įvykiams nesame pasiruošę iš anksto (pvz., susirgimams ar traumoms), todėl gyvūno draudimas apsaugo nuo įvairių finansinių iššūkių.
  • Atsakomybės draudimas. Kartais negalime kontroliuoti savo augintinio veiksmų, todėl atsakomybės draudimas apsaugo savininkus nuo potencialių teisinių iššūkių. Tai naudinga tais atvejais, kai gyvūnas sužaloja arba sukelia nuostolių kitam asmeniui ar jo nuosavybei.

Ką dar svarbu žinoti?

Svarbu paminėti, kad gyvūno draudimas nėra privalomas ir yra kiekvieno šuns arba katės savininko asmeninis sprendimas. Tai gali būti naudinga, jeigu norite apsisaugoti nuo nepalankių aplinkybių.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Visos veterinarinės paslaugos po vienu stogu

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog