Gyvūnų spermos bankas

Gyvūnų spermos bankas

Jeigu siekiate turėti daugiau naminių gyvūnų arba norite padidinti savo augintinio reprodukciją, kviečiame susipažinti su gyvūnų spermos banku.

Jakovo veterinarijos centre teikiame dirbtinio apvaisinimo paslaugas naudodami atvėsintą arba užšaldytą spermą. Tai itin aktualu veisėjams ar kitiems žmonėms, planuojantiems turėti daugiau šuniukų. Šiuolaikinių technologijų dėka šis procesas yra kur kas paprastesnis – sutaupoma ir laiko, ir pinigų, kadangi sėklos turinys atsisiunčiamas vos per kelias dienas ar netgi greičiau. Nereikia patiems vykti į tolimas šalis kartu su savo augintiniu, taip sukeliant jam papildomą stresą. 

Ką svarbu žinoti prieš procedūrą?

Ką svarbu žinoti prieš procedūrą?
  • Ilgainiui patino sperma prastėja, todėl svarbu nedelsti ir kuo greičiau ją užšaldyti, kad ši neprarastų savo geriausių savybių.
  • Prieš apvaisinant kalytę, įvertinkite jos klinikinę situaciją: amžių, sveikatos būklę.
  • Suradus norimą patiną, susitarkite su jo šeimininkais dėl kainos ir pardavimo sąlygų, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Proceso eiga

Pirmiausiai parašykite mūsų klinikai el. laišką: jame nurodykite savo vardą ir pavardę ir telefono numeri kontaktinius duomenis, spermą siunčiančios veterinarijos klinikos ir donoro šeimininkų telefono numerius. Gydytojas susisieks su Jumis, o vėliau ir su spermos siuntėju. 7–8 rujos dieną reikia pasidaryti progesterono testą, toliau numatomas vizitas kitam laikui. Mūsų klinika suderins visas detales su siuntėju ir sėkmingai suteiks dirbtinį apvaisinimą Jūsų kalytei.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Visos veterinarinės paslaugos po vienu stogu

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog