Patarimai šeimininkams

Patarimai šeimininkams

Kviečiame susipažinti su naudinga informacija apie gyvūno priežiūrą.

Profilaktiniai patikrinimai

Norėdami būti tikri, kad Jūsų gyvūnas bus sveikas ir visada pilnas jėgų, apsilankykite pas veterinarą bent kartą per metus. Vizito metu specialistas įvertins bendrą būklę, atliks reikiamas vakcinacijas ir pateiks kitų naudingų rekomendacijų atsižvelgdamas į individualią situaciją.

Mityba

Užtikrinkite, kad Jūsų gyvūnas gautų reikalingų medžiagų iš maisto. Šiuo klausimu visada galite pasikonsultuoti su veterinaru, kuris pateiks naudingos informacijos, kokį kiekį ir kokio maisto patartina duoti gyvūnui.

Higiena

Gera gyvūno savijauta priklauso ir nuo higienos, todėl svarbu prižiūrėti gyvūno kailį, nagus ir burnos sveikatą. Jeigu negalite to padaryti patys, kreipkitės į veterinarijos kliniką, teikiančią šias paslaugas.

„Jakovo veterinarijos centras“ pasiruošęs Jums padėti

„Jakovo veterinarijos centras“ – tai jau nuo 1991 metų veikianti klinika, kurioje dirba įvairiausių specializacijų gydytojai, siekiantys užtikrinti šunų ir kačių visavertį gyvenimą.

Subūrę aukštos kvalifikacijos specialistus ir aukščiausios kokybės įrangą kartu, siekiame, kad kiekvienas atėjęs į mūsų kliniką gautų reikiamą pagalbą ir rūpestį.

Rūpestingi gydytojai

Rūpestingi gydytojai

Tikslus ir efektyvus gydymas

Tikslus ir efektyvus gydymas
Jakovo

Jūsų augintinių ekspertai

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog