Veterinarinė dermatologija

Veterinarinė dermatologija

Dažnai mūsų naminiai augintiniai susiduria su įvairiomis odos problemomis, kurių svarbu neignoruoti. Kadangi gyvūnas pats sau padėti negali, svarbu kuo greičiau kreiptis į specialistus.

Tikriausiai ne vienas iš mūsų esame susidūrę su intensyviomis augintinių odos problemomis, kurios, remiantis statistiniais duomenimis, dažniausiai pasireiškia 1–2 metų amžiaus šunims ir katėms. Šiuo organu patariama ypač atsakingai rūpintis ir pastebėjus, kad gyvūnas pradeda daugiau kasytis, šertis ar turi paraudusią, šlapiuojančią odą, nesiimkite gydymo patys, o kreipkitės į specialistus. Jakovo veterinarijos centre teikiame plataus spektro paslaugas: atliekame plauko, odos skutenų mikroskopinį, Vudo lempos, bakteriologinių ir alergologinių odos susirgimų tyrimus, taip pat ir otoskopiją (ausies landos apžiūrą).

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?
  • Pasirūpinkite, kad prieš atvykstant apžiūrai pas gydytoją, gyvūno odos ar ausų pažeidimai išliktų tokie patys – taip specialistas matys realų vaizdą ir galės suteikti kuo efektyvesnę pagalbą.
  • Jeigu Jūsų katinas ar šuo prieš tai vartojo kokius nors vaistus, informuokite apie tai gydytoją.
  • Turėkite su savimi anksčiau atliktų tyrimų rezultatus, duomenis apie alergijas ar kitas ligas.

Procedūros eiga

Atvykus į Jakovo veterinarijos centrą, mūsų klinikoje dirbantis gydytojas dermatologas susipažins su Jūsų augintiniu ir įvertins bendrą jo sveikatos būklę. Procedūros metu bus naudojamas mikroskopas, siekiant ištirti odos ląsteles, pašalinti ausų sierą su bakterijomis, patikrinti kraują. Atsižvelgus į gautus rezultatus, bus sudaromas gydymo planas, su kuriuo šeimininkas bus nuodugniai supažindinamas. Neatsiejama gydymo dalis yra gyvūno priežiūra namuose: ausų valymas, maudynės specialiomis priežiūros priemonėmis ir pan.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Visos veterinarinės paslaugos po vienu stogu

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog