Moderni endoskopija

Moderni endoskopija

Endoskopas leidžia ištirti ir vizualiai matyti, kaip atrodo vidiniai gyvūno organai. Tokiu būdu įvertinami vidiniai audiniai bei esami sveikatos sutrikimai.

Gyvūnai dažnai patiria įvairius fizinius pažeidimus: ne tik išorinėse kūno dalyse, bet ir vidiniuose organuose, kurių ištirti plika akimi neįmanoma. Endoskopija – tai moderni, neinvazyvi ir visiškai saugi diagnostinė procedūra, kuria siekiama ištirti tam tikras traumas. Nustačius ligos priežastį, kur kas greičiau galima siekti paciento sveikimo. Mūsų klinikoje taikomas endoskopinis sėklinimas, gastroskopija, cistoskopija, vaginaskopija, tracheoskopija, laparoskopija, ezofagoskopija, sąnarių artroskopija.

Ką turėtumėte žinoti?

Ką turėtumėte žinoti?
  • Registruotis galite tik laparaskopinėms sterilizacijoms – prevencijai nuo onkologinių ligų, nepageidaujamo nėštumo. Taip pat specialisto paskyrimo nereikia kastracijoms, sergant kriptorchizmu.
  • Visus kitus prieš tai išvardintus tyrimus galima atlikti tik su gydytojo leidimu, todėl konsultacija yra būtina.
  • Jeigu prieš tai pacientas buvo gydytas kitoje klinikoje, su savimi turėkite siuntimą.

Gydytojai primena

Endoskopinis sėklinimas – vienintelė procedūra, kurią atliekant nereikia naudoti narkozės, kadangi visoms kitoms būtina sedacija. Tokiu būdu užtikrinama, kad gyvūnas nejaus jokio diskomforto ir streso. Pasirūpinkite, kad Jūsų augintinis bent 8 valandas iki procedūros nieko nevalgytų, o likus 2 valandoms, nevartotų skysčių. 

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Viskas, ko reikia jūsų kačių ir šunų sveikatai vienoje vietoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog