Veterinarinė oftalmologija

Veterinarinė oftalmologija

Padėkite savo augintiniui pasaulį matyti geriau. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai, reikiamos įrangos pagalba, nustato akių būklę ir pritaiko gydymą.

Vienas iš pagrindinių būdų, kaip gyvūnas susipažįsta su aplink jį esančiu pasauliu – akys. Deja, tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kai mūsų augintiniai pradeda prasčiau matyti ar patiria kitų regos sutrikimų. Veterinarinė oftalmologija padeda ištirti esančias ligas ir suprasti jų priežastis. Mūsų klinikoje šunims ir katėms yra atliekamos akies ragenos ir obuolio, plastinės akių vokų operacijos, akių dugno apžiūra, akių susirgimų gydymas, šunų akių patikrinimas veisimui pagal  LKD/FCI taisykles.

Ką svarbu žinoti?

Ką svarbu žinoti?
  • Siekiant patikrinti savo gyvūno akių būklę pagal LKD/FCI reikalavimus ir norint gauti sertifikatą, su savimi turėkite šuns kilmės dokumentus.
  • Registruojantis kitoms procedūroms, reikalingas tik vizitas pas gydytoją, kuris Jus nukreips tolimesnėms procedūroms.
  • Jeigu gyvūnas buvo gydytas kitoje klinikoje ar prieš tai buvo atlikti kokie nors tyrimai, dokumentus turėkite su savimi.

Procedūros eiga

Atvykus į „Jakovo veterinarijos centrą“, gydytojas oftalmologas susipažins su Jūsų augintiniu ir įvertins jo akių būklę. Prireikus, atliks tam tikrus tyrimus – akispūdžio matavimą, akies struktūrų ir dugno vertinimą, ašarų gamybos ir fluoresceino testus. Atsižvelgiant į gautus duomenis, bus sudaromas tikslus gydymo planas.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Viskas, ko reikia jūsų kačių ir šunų sveikatai vienoje vietoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog