Esame katėms draugiška klinika!

Esame katėms draugiška klinika!

Būkite tikri dėl savo katės sveikatos – pasinaudokite mūsų klinikos paslaugomis.

Tame pačiame pastate dabar rasite atskiras šunų ir kačių klinikas. Kodėl atskiras? Nors vienuose namuose augantys keturkojai dažnai yra geriausi draugai, tačiau nepažįstami gyvūnai gali sukelti vienas kitam stresą. Toks mūsų klinikos sprendimas sumažins Jūsų augintinio patiriamą stresą, o vizitai pas mus bus komfortiškesni.

Katės aplinka, nesvarbu, ar namuose, ar klinikoje, turi suteikti gyvūnui komfortą ir saugumą. Gyvūnas visada turi turėti galimybę atlikti gamtinius reikalus, turėti judėjimo ir mankštos laisvę higieniškoje aplinkoje. Atskirdami klinikas stengiamės sumažinti nepatogumus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams!

Jakovo veterinarijos klinika

Kačių klinikoje dirbantys veterinarijos gydytojai-terapeutai nuolat kelia profesinę kvalifikaciją kačių vidaus ligų gydymo srityje. Kačių klinikoje pagalbą Jūsų augintiniui suteiks ne tik aukštos kvalifikacijos Jakovo veterinarijos centro veterinarijos gydytojai, bet ir specialistai, kurie specializuojasi būtent kačių vidaus ligų gydyme.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Sukūrėme jaukią ir patogią aplinką katėms.
  • Mūsų klinikoje dirba sertifikuoti kačių specialistai.
  • Į kiekvieną katę ir jos poreikius įsigiliname individualiai.
  • Teikiame naudingas rekomendacijas, kaip transportuoti ir gabenti katę iš namų ir atgal.
  • Patarsime, kaip atpažinti katės jausmus ir emocijas.

Padėsime Jūsų augintiniui pasijausti geriau

Esame subūrę kvalifikuotų specialistų komandą, kiekvieną dieną dirbančių tam, kad galėtų Jūsų gyvūnui suteikti kuo geresnį gydymą ir gyvenimo džiaugsmą.

Planuojate įsigyti kačiuką?

Jeigu dar neturite, bet planuojate įsigyti naują šeimos narį, svarbu atsižvelgti į kelis kriterijus.

Planuojate įsigyti kačiuką?
  • Atsakomybė. Svarbu suprasti, kad augintinis yra didelė atsakomybė bent 10–14 metų. Todėl svarbu būti pasiruošusiems ne tik finansiškai, bet ir psichologiškai.
  • Prieš įsigyjant kačiuką. Prieš įsigyjant augintinį, svarbu žinoti, koks kačiuko amžius, kokioje aplinkoje augo, ar gyvūnas sveikas, draugiškas ir pan.
  • Perkant kačiuką iš veislyno. Išsiaiškinkite, ar kačiukas yra registruotas, ar neserga jokiomis ligomis, ar bent vienas iš gyvūno tėvų buvo operuotas.
  • Įsigijimas. Nusprendę įsigyti kačiuką, turėkite informacijos apie gyvūno mamą, aplinką, kurioje jis augo, sveikatos būklę, ar buvo atlikta vakcinacija, čipavimas ir pan.

Žemiau esančioje nuotraukoje galite susipažinti kaip greičiau rasti „Jakovo veterinarijos centro“ kačių kliniką.

Jakovo veterinarijos centras
Jakovo

Sėkmės stebuklai Jakovo klinikoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog