Sterilizacija, kastracija, laparoskopinė sterilizacija

Sterilizacija, kastracija, laparoskopinė sterilizacija

Norėdami apsisaugoti nuo neplanuoto Jūsų augintinio nėštumo ar apvaisinimo, kreipkitės į mūsų kliniką. Teikiame paslaugas, kurios padės pagerinti ne tik gyvūno reprodukcinę sistemą, bet ir jo elgesį.

Siekiant apsaugoti gyvūnus nuo tolimesnių sveikatos problemų ateityje, atliekama sterilizacija ir kastracija. Šios chirurginės operacijos užtikrina, kad patinai neturės jokių prostatos sutrikimų, o patelės nesirgs gimdos uždegimu (piometra), pieno liaukų vėžiu, gimdos ir kiaušidžių ligomis. Taip pat tai yra pati geriausia ir saugiausia prevencinė priemonė, užkertanti kelią šunų ir kačių palikuonių dauginimuisi.

Procedūros eiga

Procedūros eiga
  • Registruojant gyvūną, reikia žinoti tikslų kalytės amžių. Jeigu Jūsų augintinis nėra jaunas, prieš operaciją rekomenduojama atlikti profilaktinę apžiūrą ir kraujo tyrimus.
  • Sekite rujos pabaigą ir stebėkite laiką, kad operacija nebūtų atlikta per anksti. Šunų patelėms sterilizaciją geriausia atlikti po pirmos rujos praėjus trims mėnesiams, o katėms – ne mažiau nei savaitei.
  • 8 valandas prieš operaciją nemaitinkite gyvūno, o likus 1 valandai – nustokite girdyti vandeniu.

Laparoskopinė sterilizacija

Jakovo veterinarijos centre atliekama laparoskopinė kalių sterilizacija. Šis metodas leidžia atlikti operaciją per 2 skylutes (6 mm ir 10 mm). Atlikus laparoskopinės sterilizacijos operaciją, pacientai sveiksta daug greičiau ir jaučiasi geriau. Tiesa, laparoskopinė šunų sterilizacija yra brangesnė už tradicinę sterilizaciją.

Ką dar svarbu žinoti?

Patinams kastracijos metu (operaciją rekomenduojama atlikti 1-2 metų amžiaus) pašalinamos sėklidės, o patelėms – gimda ir kiaušidės. „Jakovo veterinarijos centre“ taikomas ir laparoskopinės sterilizacijos metodas, kuris leidžia padaryti sterilizaciją per dvi skylutes (6 ir 10 mm). Tai užtikrina, kad gyvūnas kur kas greičiau pasveiks ir jausis geriau. 

Atvykus į kliniką, su gydytoju anesteziologu pasikalbėsite apie gyvūno būklę, elgseną ir sveikatą. Jūsų augintiniui įvedus kateterį, jam bus atliekama narkozė ir chirurgas pradedės operuoti, tuomet pacientas žadinamas ir jam bus uždedama apsaugos priemonė nuo žaizdų laižymo. Šeimininkams paaiškinus pooperacinę priežiūrą, paskiriamas kitas vizitas.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Jūsų augintinių ekspertai

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog