Veterinarinė traumatologija / ortopedija

Veterinarinė traumatologija / ortopedija

Jeigu Jūsų šuniui ar katei pasidarė sunku vaikščioti, gali būti, kad gyvūnas patyrė traumą. Svarbu išsiaiškinti tikslią diagnozę – tai padaryti padėsime mes.

Mūsų gyvūnai yra nuolatos judančios ir pasaulį tyrinėjančios gyvybės, kuriomis svarbu rūpintis ir užtikrinti joms kuo saugesnę aplinką. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų augintinis neįprastai stato kojas, šlubuoja, sunkiai keliasi po pogulio ar greitai pavargsta bėgiodamas, būtinai kreipkitės į traumatologą. Klinikoje atliekame šunų ir kačių šlubavimo, skeleto ir sąnarių vystymosi sutrikimų gydymą.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?
  • Prieš atvykstant į kliniką, nemaitinkite gyvūno. Pasirūpinkite, kad bent 8 valandas iki procedūros Jūsų augintinis būtų nieko nevalgęs, o likus 2 – negėręs jokių skysčių.
  • Siekiant pilnai rentgenologiškai ištirti gyvūną, dažniausiai atliekama sedacija, kurios metu galima nufotografuoti ir pozicionuoti sąnarius ar kaulus taip, kad būtų įvertinama traumos ar senatvinių degeneracinių procesų žala.
  • Prieš atvykstant pas gydytoją, rekomenduojame turėti filmuotos medžiagos (nuotraukų arba vaizdo įrašų), kad specialistas galėtų lengviau suprasti, kaip ir nuo ko prasidėjo trauma. Be to, jeigu buvo vartojami vaistai, apie tai reikia informuoti.

Kokia procedūros eiga?

Atvykus į Jakovo veterinarijos centrą, gydytojas traumatologas pirmiausiai susipažins su Jūsų augintiniu: įvertins bendrą sveikatos būklę ir nustatys, kaip stipriai yra pažeista skaudama vieta. Prireikus, gyvūnas bus ištiriamas rentgenologiškai taikant sedaciją, kurios metu trumpam užmigs. Vėliau bus sudaromas gydymo planas, su kuriuo nuodugniai būsite supažindinami.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Sėkmės stebuklai Jakovo centre

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog