Skubi veterinarinė pagalba

Skubi veterinarinė pagalba

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų keturkojis draugas elgiasi kitaip nei įprastai ir susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis, nedelskite. Kreipkitės į mūsų kliniką, kurioje gausite visą reikiamą pagalbą.

„Jakovo veterinarijos centre“ šunims ir katėms teikiama skubi reanimacinė bei traumatologinė pagalba. Jeigu susidūrėte su nelaime, iškart vykite į kliniką, o važiuodami paskambinkite į registratūrą tel. +370 5 2105048, kad Jūsų priėmimui būtų tinkamai pasiruošta. Gyvūnui pagalba bus suteikta iš karto, vos tik atsilaisvinus gydytojui. Jei skubios pagalbos reikia naktį (klinikos nedarbo metu) kreipkitės į „Lazdynų gyvūnų ligoninę” (Bukčių g. 8, Vilnius, tel. +370 677 05 503)

Kiekvienas turintis augintinį žino, kad neretai pasitaiko situacijų, kai mūsų mylimas gyvūnas patiria įvairių fizinių traumų ar išgyvena kitus nelaimingus atsitikimus. Tokiu atveju svarbu nedelsti, reaguoti staigiai ir kreiptis į specialistus – „Jakovo veterinarijos centre“ šunims ir katėms teikiama skubi reanimacinė bei traumatologinė pagalba. Jeigu susidūrėte su nelaime, iškart vykite į kliniką, o važiuodami paskambinkite į registratūrą, kad Jūsų priėmimui būtų tinkamai pasiruošta.

Kaip išvengti nelaimės?

Kaip išvengti nelaimės?
  • Dažnai gyvūnai patenka po automobilių ratais, iškrenta iš medžio ar balkono, taip patirdami daugybinius kūno sužalojimus. Todėl mūsų, kaip šeimininkų, pareiga užtikrinti jiems visapusį saugumą ir priežiūrą.
  • Jeigu gyvūnas agresyvus ir linkęs pulti kitus, svarbu dėvėti antsnukį ir pavadėlį pasivaikščiojimų metu: taip apsaugosite ne tik savo augintinį, bet ir kitus.
  • Paleiskite gyvūną palakstyti tik saugioje aplinkoje ir kuo toliau nuo kelio.

Ką dar svarbu žinoti?

„Jakovo veterinarijos centro“ gydytojai perspėja, kad dažniausiai pasitaikančios gyvūnų traumos yra susijusios su eismo įvykiais kelyje, katėms iškrentant iš aukštai esančių objektų (medžių ar balkonų), karštomis vasaros dienomis užstringant tarp atidaryto lango. Todėl atvykę į mūsų kliniką, gausite visą reikiamą pagalbą, kadangi atliekame: inhaliacinę anesteziją, deguonies padavimą (intubaciją), intensyvią terapiją po sunkių traumų, krūtinės, pilvo ląstos, atvirų lūžių, sąnarinių lūžių  operacijas.

Jakovo

Visos veterinarinės paslaugos po vienu stogu

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog