Pirminė gydytojo konsultacija ir profilaktika

Pirminė gydytojo konsultacija ir profilaktika

Vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų augintinio sveikatos būklę ir atsižvelgdami į gautus duomenis sudarysime tikslų gydymo arba profilaktikos planą. Taip pat pateiksime naudingų patarimų, kaip gyvūną prižiūrėti patiems.

Siekiant užtikrinti laimingą ir sveiką Jūsų gyvūno gyvenimą, profilaktinė apžiūra – viena iš svarbiausių procedūrų. Tokiu būdu užkertamas kelias didesnių ligų ir infekcijų atsiradimui, taip pat pateikiamos rekomendacijos priežiūrai namuose. Pirmasis vizitas ypatingas tuo, kad tai yra pirmoji pažintis su veterinaru, kuris, kaip tikimės, rūpinsis Jūsų augintiniu, ištikus problemai. Mums svarbu kurti ilgalaikes draugystes, paremtas pasitikėjimu ir abipusiu ryšiu.

Procedūros eiga

Procedūros eiga
  • Registracija. Atvykus į kliniką, mūsų darbuotojas užregistruos Jūsų gyvūną, todėl turėkite su savimi augintinio tapatybę įrodančius bei kitus gydymui reikalingus dokumentus.
  • Prašymas gydytis klinikoje. Vėliau turėsite pasirašyti sutartį su mūsų centru, pateikiant reikalingus dokumentus ir duomenis, padedančius kuo tiksliau identifikuoti problemą.
  • Keturkojo apžiūra. Veterinaras atliks Jūsų gyvūno apžiūrą, įvertins bendrą sveikatos būklę ir paskirs reikiamą gydymą esamai problemai. Jeigu gyvūnas buvo gydytas kitoje įstaigoje, rekomenduojama turėti ligos išrašą, suleistų vaistų sąrašą ir kitą aktualią informaciją.

Ką dar svarbu žinoti?

Veterinarinė profilaktika yra reikalinga tam, kad apsaugotumėme gyvūną nuo užsikrėtimo infekcinėmis ar parazitinėmis ligomis. Mūsų klinikoje naudojamos prevencinės priemonės nuo blusų – tabletės arba ant sprando lašinamos pipetės. Šunų ir kačių profilaktinė dehelmintizacija atliekama suduodant gyvūnui vaistus nuo kirmėlių.  Atlikus vakcinaciją ir praėjus 10–15 min., galima keliauti namo.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą.

Patarimai gyvūnų globėjams

  • Jeigu problema nėra skubi, planuokite vizitą pas veterinarą ir užsiregistruokite iš anksto.
  • Turėkite su savimi reikiamus dokumentus: gyvūno pasą, skiepų knygelę, išrašus iš kitų klinikų, rentgeno nuotraukas, tyrimų rezultatus ir pan.
  • Atvykite saugiai ir stenkitės nevėluoti.
  • Jauskitės drąsiai – klauskite visų rūpimų klausimų, prieš vizitą nuraminkite gyvūną.
Jakovo

Sėkmės stebuklai Jakovo klinikoje

Jus aptarnaujantys veterinarijos gydytojai yra šios srities profesionalai.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog