Šunų spermos bankas

Šunų spermos bankas

UAB „Jakovo veterinarijos centras“ nuo 2009 m. rudens teikia šunų spermos banko paslaugas. Už paslaugas atsakingi veterinarijos gydytojai Inga Alaburdaitė ir Jakov Šengaut.

Kuo yra naudingas spermos bankas šunų (patinų) savininkams?

Lietuvos šunų čempionų savininkai nuo šiol turi galimybę prekiauti savo augintinio sperma. Kreipkitės į mus ir mes organizuosime spermos surinkimą, užšaldymą / atvėsinimą ir persiuntimą į bet kurią pasaulio vietą.

Kuo yra naudingas spermos bankas kalių savininkams?

  • Nuo šiol Jums nereikia vežti didelės kalės rujos metu toli į kitą Europos miestą.
  • Kelionei ir gyvenimui nežinomame miestelyje (gyvenant viešbutyje kur leidžiama apsistoti su šunimis) reikės skirti beveik savaitę.
  • Nemažą sumą sudaro kelionės bei apsigyvenimo viešbutyje išlaidos.

Vietoje visų šių problemų, suderinus su patino šeimininkais, suteikiama galimybė atsisiųsti atšaldytą arba užšaldytą spermą. Vieną ar du kartus, iš anksto suderintu laiku, jums reikės atvažiuoti į kliniką sėklinimo procedūrai (procedūros trukmė – iki 30 minučių). Vienintelis Jūsų rūpestis – surasti norimą patiną ir susitarti su jo šeimininkais dėl galimybės įsigyti gyvūno spermos, sužinoti jos kainą ir pardavimo sąlygas. Suderinę spermos pirkimo sąlygas, praneškite mums patiną aptarnaujančios veterinarijos įstaigos kontaktinius duomenis, kad mūsų klinika galėtų suderinti krovinio priėmimą.

Patarimai

Visus spermos pirkimo organizacinius klausimus reikia spręsti iš anksto, nes tik taip galima užtikrinti, kad sperma bus gauta laiku ir be papildomų rūpesčių.

Kontaktinis asmuo spermos atsiuntimo / išsiuntimo klausimais – Dr. Jakov Šengaut (tel. (+370 5) 2105048, el.paštas: dr@vetmed.lt(Prašome nepamiršti laiške nurodyti savo telefono numerio). Taip pat jis atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su šunų spermos banko veikla.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog