Šunų klinika

Šunų klinika

Jakovo veterinarijos centras – tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, teikianti šunų ir kačių gydymo paslaugas. Rūpinamės jūsų keturkojais jau daugiau nei 30 metų, todėl eaame sukaupę didžiulę patirtį šunų bei kačių gydyme.

Šunų klinikoje dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų šuns sveikata. Teikiame gydymo ir diagnostikos paslaugas, atliekame unikalias procedūras, siekiant pagerinti jūsų šuns gyvenimo kokybę.

Mūsų profesionalūs gydytojai atlieka stuburo išvaržų operacijas, sterilizacijas, kastracijas, laparoskopines sterilizacijas, kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tyrimus, teikia paslaugas šunų veisėjams.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Teikiame unikalias gydymo paslaugas, bei dirbame su modernia diagnostine įranga
 • Profesines kompetencijas nuolat tobulinantys gydytojai, sukaupę ilgametę patirtį, padės net sunkiausiais atvejais.
 • Šunų ir kačių klinikos turi atskiras patalpas, todėl jūsų augintinis jausis ramiau, be papildomų aplinkos dirgiklių.
 • Konsultuojame šunų transportavimo, vakcinavimo ir kitais gyvūno priežiūros klausimais.
 • Pas mus galite atlikti veisiamų šunų klubo/alkūnės sąnarių displazijos ekspertizę, ar pasinaudoti šunų spermos banko paslaugomis.

Planuojate įsigyti šuniuką?

Keletas aspektų prieš įsigyjant naują šeimos narį

 • Atsakomybė. Nepamirškite, kad šuo nėra vienkartinė investicija – augintinio priežiūrai reikalingos nuolatinės išlaidos. Prieš įsigydami šunį, įvertinkite šias išlaidas: šuns kaina, maistas, įvairūs reikmenys (guolis, pavadėlis, žaislai…), kailio priežiūra, veterinarinės paslaugos, vaistai, tvora, būda, dresūra, draudimas ir pan.
 • Savo galimybių įvertinimas. Rinkitės šunį pagal savo charakterį – jeigu esate ramaus būdo, nesirinkite judraus ir daug fizinės veiklos reikalaujančio šuns. Įsivertinkite, kokio šeimos nario jums reikia – draugiško su vaikais, sargaus, mylinčio visą šeimą ar tik jus vieną ir pan. Mūsų specialistai visada patars, kuri šuns veislė labiausiais atitinka jūsų lūkesčius.
 • Veisėjo pasirinkimas. Rinkitės tik patikimus šunų veisėjus. Atsakingas veislynas visada pasirūpins tvarkingais gyvūno dokumentais ir nuolatine veterinarine priežiūra, kol šuniukas iškeliaus į naujus namus.
 • Šuniuko išsirinkimas. Nors pamačius gausų būrį mažų šuniukų, jus gali apimti begalinė meilė jiems visiems, visgi savo šuniuką vertėtų išsirinkti labai atsakingai. Svarbu, kad šuniukas atrodytų sveikas, be išskyrų iš akių, nosies ir išangės, būtų judrus ir draugiškas. Nemažiau svarbu pamatyti ir šuniuko motiną – taip galima įvertinti šuniuko socializaciją ir aplinką, kurioje jis auga. Labai svarbi dokumentacija apie visas šuniukai atliktas veterinarines procedūras ir veterinaro apžiūros vertinimą.
 • Beglobiai šunys. Raginame nepamiršti ir beglobių šunų, kurie vis dar laukia savo namų prieglaudose. Galbūt nesate pasiruošę ar neturite galimybių rūpintis mažu šuniuku, todėl ištikimą draugą, laukiantį naujų šeimininkų rasite prieglaudoje. Šuo besąlygiškai myli savo šeimininką, todėl jam padėsite nugyventi kokybišką gyvenimą mylinčioje šeimoje.
 • Šuo yra bloga dovana. Niekada nedovanokite gyvūnų! Dovanos gavėjas gali būti nepasiruošęs rūpintis nauju augintiniu nei emociškai, nei finansiškai. Neprižiūrimas gyvūnas kenčia ir žalojama ne tik jo fizinė, bet ir emocinė sveikata. Šuo nėra tinkamas objektas vaiko atsakomybės jausmo udgymui. Dažnai neapgalvotai padovanoti šunys lieka pamiršti ir neprižiūrėti, o kartais net atiduodami į prieglaudas.

Šunį rinkitės atsakingai – jis taps besąlygiškai jus mylinčiu šeimos nariu bent 10-12 metų. Todėl suteikite jam mylinčius ir saugius namus.

Prenumeruokite
naujienlaiškį!

Pirmieji sužinokite naudingus patarimus Jūsų augintiniams ir susipažinkite su kitų gyvūnų sėkmės istorijomis!

dog